Dünyaca ünlü restaurant zincirlerini Türkiye'ye getirmenin gururunu yaşıyor ve yeni girişimlerimiz ile de sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırıyoruz.

1886'da Paris'te Place de la Madeleine'de kurulan dünyaca ünlü FAUCHON, RMA Group ayrıcalığı ile Türkiye'de!

1886'da Paris'te Place de la Madeleine'de kurulan FAUCHON, çağdaş ve lüks Fransız Gastronomisini temsil ediyor.

42 Ülkede 500'den fazla mağazaya sahip olan Fauchon, birbirinden farklı konseptleri barındıran bir zincir marka. Türkiye'deki ilk Fauchon, cafe-brasserie, restaurant ve butik patisserie bölümleriyle 'flagship' olarak 24 Mayıs 2014'ten beri, Türkiye'de Zorlu Center AVM Meydan katında faaliyet göstermektedir.

Dünya mutfağının en güzel lezzetlerine kendine has yorumunu katan Villa Emma Restaurant RMA Group ailesinin bir üyesidir.

Tüm gün hizmet veren mutfağı, geniş şarap kavı ve enfes kokteylleri ile Etiler Villa Emma hoş ve özgün atmosferiyle misafirlerini ağırlıyor.

Burası yeşil ile mavinin kucaklaştığı, turkuaz denizin, sağaltıcı yaz güneşinin ve kadim tarihin evrensel izlerinin her köşesinde parladığı büyüleyici bir ortam... Türk Rivierası'nın en ikonik lokasyonu Bodrum'un çok özel bir köşesi, Cennet Koyu...

Cennet Koyu'nda, uluslararası saygınlığı ve kalitesi ile bilinen Mandarin Oriental Bodrum'da yeni lokasyonunda açılan Kai Beach, 2019 yaz sezonu boyunca yeni konsepti ve eğlence anlayışı ile yer aldı.

Eğlence anlayışına 2019 yazında Bodrum'da sürpriz performansları ve projeleri ile yeni bir soluk getiren Kai Beach, yerelden evrensele uzanan sağlıklı ve lezzetli menüsü ile de büyük ilgi çekti. Kai Beach, Asya mutfağı ve Akdeniz dokunuşlarının hakim olduğu menüsü ile yemek tutkunlarının favori adreslerinden oldu.

Bodrum Yalıkavak Marina'nın yeni gözdesi KAI LOUNGE, Kokteyl Bar & Street Food kültürünü Bodrum'a taşıdı.

Yalıkavak Marina'nın lüks restoran bloğunda 2019 yaz sezonunda hizmet veren Kai Lounge menüsünde burger, hot dog, bun, caviar gibi dünya lezzetlerinin yanı sıra gece sonu çorba ve kokoreç gibi Türk sokak lezzetleri de yer aldı. Kai Lounge, kokteyl ve sunum çeşitliliği ile de Bodrum'da sezonun vazgeçilmez adreslerindendi.

Gün boyu DJ performansları ile Yalıkavak Marina'ya hareket katan KAI Lounge; yatlara ve otellere paket servis imkanı ile de beğeni topladı.

Kişilerin nitelikli kahve ve butik pattiserie’ ye dair her şeye daha hızlı ve akılcı ulaşmalarını hedefleyen Intro Cafe Shop, bir vizyonla ortaya çıkan her zaman yaptığı işin en iyisi olmayı hedefleyen RMA Group'un en genç üyesi.

Intro Specialty Coffee Shop Artisan kahve, Akdenizli lezzetli yiyecekler, Fransız patisserie ürünleri ve mükemmel hizmet ile müşterilerine farklı bir deneyim sunmaktadır.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Agro