Dünyaca ünlü restaurant zincirlerini Türkiye'ye getirmenin gururunu yaşıyor ve yeni girişimlerimiz ile de sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırıyoruz.

Dünya mutfağının en güzel lezzetlerine kendine has yorumunu katan Villa Emma Restaurant RMA Group ailesinin bir üyesidir.

Tüm gün hizmet veren mutfağı, geniş şarap kavı ve enfes kokteylleri ile Etiler Villa Emma hoş ve özgün atmosferiyle misafirlerini ağırlıyor.

1886'da Paris'te Place de la Madeleine'de kurulan dünyaca ünlü FAUCHON, RMA Group ayrıcalığı ile Türkiye'de!

1886'da Paris'te Place de la Madeleine'de kurulan FAUCHON, çağdaş ve lüks Fransız Gastronomisini temsil ediyor.

42 Ülkede 500'den fazla mağazaya sahip olan Fauchon, birbirinden farklı konseptleri barındıran bir zincir marka. Türkiye'deki ilk Fauchon, cafe-brasserie, restaurant ve butik patisserie bölümleriyle 'flagship' olarak 24 Mayıs 2014'ten beri, Türkiye'de Zorlu Center AVM Meydan katında ve Bodrum Yalıkavak Marina'da faaliyet göstermektedir.

Kişilerin nitelikli kahve ve butik pattiserie’ ye dair her şeye daha hızlı ve akılcı ulaşmalarını hedefleyen Intro Cafe Shop, bir vizyonla ortaya çıkan her zaman yaptığı işin en iyisi olmayı hedefleyen RMA Group'un en genç üyesi.

Intro Specialty Coffee Shop Artisan kahve, Akdenizli lezzetli yiyecekler, Fransız patisserie ürünleri ve mükemmel hizmet ile müşterilerine farklı bir deneyim sunmaktadır.

Sakhalin Restoran, restorantör Boris Zarkov ve şef Vladimir Mukhin tarafından yaratılan efsanevi White Rabbit Family markasının Türkiye'deki ilk projesidir.

Sakhalin'de birçok farklı çeşit deniz ürünü vardır: deniz kabukları, yengeçler, karidesler ve Rusya Uzak Doğusu’ndan balıklar... Şef Alexei Kogai’nin rehberliğiyle gastronomi sanatı, kusursuz performansla birleşerek ortaya çıkmaktadır.

Sakhalin; denizlerin ve okyanusların müziğinin hayat bulduğu bir restoran.

Eğlence anlayışına Bodrum’da sürpriz performansta ve projeleri ile bir soluk getiren Birds, yerelden evrensele uzanan sağlıklı ve lezzetli mönüsü ile de önümüzdeki yazların favori adreslerinden olacağa benziyor.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Taahhüt
Lojistik Hizmetleri
Agro