Konaklama ve otel işletmeciliği projelerimizle, Azerbaycan'dan Moskova’ya kadar birçok ülkede yatırımlarımıza devam ederek, RMA kalitesi ve güvencesini turizm sektörüne taşıyoruz.

Dünya ekonomisi için hizmet sektörünün lokomotif sektörlerinden olan turizm ve konaklama, RMA Group’un faaliyetlerinde de önemli bir konumda yer almaktadır. Sektör içerisinde sahip olduğumuz marka otellerimiz ve tesislerimizle, adımızdan söz ettiriyor, zirveye doğru hızla ve güvenle yol alıyoruz.

Dünyanın en büyük hotel zincirlerinden olan Radisson markası ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık çerçevesinde İzmir’in ve Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Aliağa’da hayata geçirilen yeni hotelimiz ile konuklarımız business class konseptinde prestijli ve mükemmel bir konaklama deneyimi yaşıyor.

Dünya üzerindeki 1,423 Radisson hotellerinden biri olan ve kusursuz Radisson hizmet anlayışı ile hizmet veren hotelimiz; eşsiz tasarımdaki misafir odaları, toplantı ve konferans salonları, havuzdan spaya uzanan wellness bölümü, dünya mutfağından lezzetler sunan restoranı ve eksiksiz sosyal alanları ile, konaklamada dünya standartlarını yaşatıyor.

Moskova'yı ziyaret eden seyahatseverlerce Moskova'nın en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy', özellikle, tiyatro, kültür, sanat ve tarih meraklıları için ilk uğraktır. Kültür, sanat ve tarihin kalbinin attığı, şehrin en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy' da bulunan Arium Hotel Moskova, Bolshoi Tiyatrosu'na 1.4km, GUM Avm'ye 2.1 km'lik yürüyüş mesafesinde olup konuklarına unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

Arbat Caddesi'ne 900 metre, İsa Mesih Katedrali'ne 1.9 km, Devlet Tarih Müzesi'ne 2.1 km mesafede yer alan Arbat Residence, Moskova'nın kalbindeki cazip konumu ile konuklarına konforlu bir alan sunuyor.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Taahhüt
Lojistik Hizmetleri
Agro