Konaklama ve otel işletmeciliği yatırımlarımızla, Azerbaycan'dan Moskova’ya kadar birçok ülkede yatırımlarımıza devam ederek, RMA kalitesi ve güvencesini turizm sektörüne taşıyoruz.

Dünya ekonomisi için lokomotif sektörlerin başında gelen Turizm ve Konaklama, RMA Group olarak bizim yatırım faaliyetlerimiz açısından da önemli bir konumda yer almaktadır. Bu açıdan turizm sektörü içerisinde sahip olduğumuz marka hotellerimiz ve tesislerimizle, adımızdan söz ettiriyor ve zirveye doğru hızla yol alıyoruz.

Moskova'yı ziyaret eden seyahatseverlerce Moskova'nın en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy', özellikle, tiyatro, kültür, sanat ve tarih meraklıları için ilk uğraktır. Kültür, sanat ve tarihin kalbinin attığı, şehrin en gözde lokasyonlarından birisi seçilen 'Tverskoy' da bulunan Arium Hotel Moskova, Bolshoi Tiyatrosuna 1.4km, GUM Avm'ye 2.1 km'lik yürüyüş mesafesinde konuklarına unutamayacakları bir deneyim sunuyor.

Dünyanın en büyük hotel zincirlerinden Radisson markası ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık çerçevesinde İzmir’in ve Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Aliağa’da hayata geçirilen yeni hotelimiz ile konuklarımız business class konseptinde prestijli ve mükemmel bir konaklama deneyimi yaşıyor.

Dünya üzerindeki 1,423 Radisson hotellerinden biri olan ve kusursuz Radisson hizmet anlayışı ile hizmet veren hotelimiz; eşsiz tasarımdaki misafir odaları, toplantı ve konferans salonları, havuzdan spaya uzanan wellness bölümü, dünya mutfağından lezzetler sunan restoranı ve eksiksiz sosyal alanları ile, konaklamada dünya standartlarını yaşatıyor.

Arbat Caddesi'ne 900 metre, İsa Mesih Katedrali'ne 1.9 km, Devlet Tarih Müzesi'ne 2.1 km mesafede yer alan Arbat Residence, Moskova'nın kalbindeki cazip konumu ile konuklarına konforlu bir alan sunuyor.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Agro