RMA Group olarak, istihdam kabiliyeti en yüksek sektörlerin başında gelen inşaat sektöründeki yatırımlarımızla tüm Türkiye'de ses getiren projelerin altına imza atıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana insan odaklı projelerimizle, inşaat ve gayrimenkul sektörü yatırımlarımıza kesintisiz devam ediyoruz ve bulundukları bölgelere değer katan projeler hayata geçiriyoruz.

Arium'un sınır tanımaz ve heyecan verici vizyonunun ilk sahnesi dünyanın en güzel şehri İstanbul'un kalbinde, yeşilin ve kentin birbirini selamladığı, denizin göğün mavisine yaklaştığı Kemerburgaz'da vücut buluyor.

Ege’nin incisi İzmir’in dünyaya açılan kapısı ve ekonomik açıdan lokomotif ilçesi olan Aliağa’da, dünyaca ünlü Radisson Hotel zincirlerinin yeni parçası olarak hayata geçirilen hotelimiz, business konsepti ile tüm ziyaretçilerine kusursuz bir konaklama vaad ediyor. Türkiye’nin en yoğun limanlarından birine sahip önemli bir sanayi merkezi olan Aliağa’da, yaklaşık 12.000 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Radisson Hotel, 185 odaya sahip olup, dünya standartlarındaki Radisson hizmet anlayışı ve RMA Group kalitesi ile sadece İzmir’in değil, tüm Türkiye’nin yıldızı olmaya aday.

RMA Group'un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin ikinci projesi olan Absheron ticaret merkezi, Beyaz Rusya'nın başkenti olan Minsk'in yeni gelişmekte olan semtlerinden birinde inşa edilmiştir. 11.045 m² kiralanabilir alana sahip olan ticaret merkezi, 2019 yılında faaliyete geçmiştir.

RMA Group'un dahil olduğu Azerbaycan merkezli aile şirketlerinin ikinci projesi olan Absheron ticaret merkezi, Beyaz Rusya'nın başkenti olan Minsk'in yeni gelişmekte olan semtlerinden bir tanesinde inşa edilmektedir. 11.045 m² kiralanabilir alana sahip olan ticaret merkezinin 2019 yılında faaliyete geçmiştir.

Bakü Qara Qarayev ve Koroğlu metro istasyonları arasında lokasyona sahip, 100 bin m² satış alanı bulunan Kristal Absheron Qara Qarayev ile ilgili detaylara www.kristalabsheron.az web adresinden ulaşabilirsiniz.

Sektörler

İnşaat
Yeme İçme
Konaklama
Taahhüt
Lojistik Hizmetleri
Agro