İnsan odaklı bir kuruluş olarak merkezimize daima insanı konumlandırıyoruz.

RMA Group olarak, çalışanların mutlu olduğu ve bunu işlerine yansıttığı ve buna bağlı olarak ta müşteri memnuniyetine odaklanan yapımızla kurumumuza ve tüm paydaşlarımıza değer katmayı hedefliyoruz. Başarı ve mükemmeliyet odaklı bir kurum olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, müşterilerimizi kusursuz hizmet ve kaliteli ürünler ile buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bu misyonumuz doğrultusunda, başarı yolculuğumuzda bizimle birlikte yol alan paydaşlarımız:

Çalışanlarımız : Çalışanlarımıza, herkesin saygı gördüğü, gelişmeye ve ilerlemeye açık, aidiyet duygusu veren, güvenli ve huzur dolu bir iş ortamı sağlamayı amaçlarız.

Misafirlerimiz / Müşterilerimiz : Misafir ve müşterilerimizin hizmet ve ürün beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek için gayret ederiz. Değer yaratan, kaliteli, kişiye özel ve güleryüzlü hizmet vermeyi hedefleriz.

Şirket Sahipleri ve Hissedarları : RMA Group'un faaliyetlerini, sağlam temeller üzerinde sürdürülebilir kılmak ve karlı bir şekilde büyüterek geliştirmek için çalışırız. Kurumsal performansımızı artırırken, etkin halkla ilişkilerimiz, topluma ve doğaya saygılı iş yaklaşımımız, ve mükemmeliği hedefleyen ürün ve hizmetlerimizle değer yaratmaya odaklanırız.

Kurumsal

Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Keşfedin